Beauxbatons Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak és kizárólag regisztrált felhasználók tekinthetik meg! Ha többet szeretnél látni jelentkezz be, vagy regisztjálj!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 1-es lakosztály

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jun. 25.

1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:29 am

1-es lakosztály 556018
Szoba lakói:
- Megan Poséy
- Charlotte Betranche
- Celestyna Maes
- Lilianne Rebecca Lawson
Vissza az elejére Go down
https://beauxbatons.hungarianforum.net
Megan Poséy
Ombrelune Házvezető
Ombrelune Házvezető
Megan Poséy


Age : 31
Tartózkodási hely : Franciaország - Beauxbatons Academy
Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Jun. 26.

1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 9:34 pm

A szobába lépve még mindig mosolyogtam fenomenálisan nézett ki a helyiség. Gyorsan betámadtam egy szekrényt és belepakoltam a holmimat szépen rendezetten, elvégre nem akartam, hogy minden összegyűrődjön. Egyedül a cipők fértek el kissé nehezen a szekrény aljában de ez nem volt létfontosság. Aztán besétáltam a fürdőbe, megfésülködtem és megigazítottam a sminkemet, végül széles mosollyal indultam meg felfedezni az iskola többi részét.
//Rózsakert//
Vissza az elejére Go down
http://www.erinia.justforum.net
Charlotte Betranche
Ombrelune Diák
Ombrelune Diák
Charlotte Betranche


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jun. 29.

1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 4:09 am

1-es lakosztály Tumblr_lmn82rGVP11qforkfo1_500


- Húzd már vissza azt a nyamvadék függönyt. – Rántottam magamra a takarót, és a fal felé fordultam. Nem igaz, hogy szombaton se bírják aludni hagyni az embert. Morogtam egyet, és a párnába fúrva az arcom próbáltam visszaaludni. Sajnos én erre képtelen vagyok. Ha felkeltenek, akkor már egy doboz nugtatóval se tudok visszaaludni. Felültem az ágyban és az ideiglenes ébresztőórámra pillantottam. Megan…. azt hiszem. Nem sokat beszéltünk eddig, pedig egy szobában vagyunk, de valahogy eddig sosem volt időm megismerni, vagy neki nem volt kedve beszélgetni. De megvoltam én nélküle, köszönöm szépen, mindig is feltaláltam magam, meg hát alapból nem egy kis senki vagyok a házban. Durcásan másztam ki az ágyból, és robogtam be a fürdőbe, hogy egy kicsit normálissá varázsoljam magam. Ha már ilyen hamar fel kellett kelnem, legalább emberien nézzek ki. Feltűztem a hajam, és megmostam a fogam, majd a gardróbhoz menve felöltöztem. Visszamenve a szobába lehuppantam az ágyra, és Meganra nézve feltettem a nap kérdését.
- Elárulod, miért kellett fél nyolckor felkelnem szombaton, vagy gondolatolvasással derítsem ki? – lehet nem vagyok túl kedves, de engem is meg lehet érteni, ébredés után mindig nyűgös vagyok. Kiveszem az ágyam alól a magas sarkúm, és belebújva várom a válaszát. Remélem valami elfogadható indokkal áll elő, nem egy mondvacsinált semmiséggel.

Kinek: Megan ♥
Szószám: 206
Megjegyzés: remélem tetszik
Ruha: ez
Vissza az elejére Go down
Megan Poséy
Ombrelune Házvezető
Ombrelune Házvezető
Megan Poséy


Age : 31
Tartózkodási hely : Franciaország - Beauxbatons Academy
Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Jun. 26.

1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 4:23 am

A szobába mikor felértem nem volt senki, gyors zuhanyozás kíséretében belebújtam a hálóingembe, majd az ágyamba dőltem bele és úgy is maradtam.

* * *

Reggel korán ébredtem, és a függönyök kihúzásával indítottam a napot. Nem kellett volna. Charlotte még aludt. Teljesen elfeledkeztem róla, hiszen eddig csak kb. két alkalommal találkoztunk. Vidám szitkozódásba kezdett, emiatt amin én csak mosolyogtam.
- Bocs elfelejtettem, hogy itt vagy – ismertem be közönyös hangsúllyal. – Különben is hétvége van. Gyere, menjünk reggelizni álomszuszék kisasszony, varázsolok neked szívecske formájú omlettet – szórakoztam vele, majd felnyaláboltam a ruhámat és beindultam a fürdőbe.
Felöltöztem megfésülködtem fogat mostam, és minden egyéb reggeli folyamat kíséretében röpke tíz perc után léptem ki a fürdőből. Charlotte duzzogva feküdt még mindig az ágyában, amin én csak mosolyogtam. Beágyaztam majd leültem az ágyam szélére.
- Na, gyerünk csajszi gyere, mert esküszöm, leöntelek vízzel, és tönkre megy, az ágyneműs mivel a selyem nem kedveli, ha csak úgy borogatják – mondtam majd felálltam és kérdőn néztem a lányra, aki még mindig nem volt rózsás kedvében. Végül egy sóhajtás kíséretében lehúztam róla a takarót. Ezzel tudtára adtam, hogy nem tűr ellentmondást a kijelentésem és induljon rendbe szedni magát, közben leültem az ágyamra és írtam egy SMS-t Trishának.
Vissza az elejére Go down
http://www.erinia.justforum.net
Lilianne Rebecca Lawson
Ombrelune Diák
Ombrelune Diák
Lilianne Rebecca Lawson


Tartózkodási hely : Kukkancs a hátad mögé édes!
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jul. 09.

1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 11:07 pm

Dúdolva értem fel a hálókörletbe, majd mikor megálltam az ajtóban abbahagytam. Halkan nyitottam ki s halkan is csuktam be magam után. Csak biccentettem a bent lévők felé én pedig csak leraktam az ágyam mellé a bőröndöket és a gitáromat. Aztán körbe szemléltem, de végül is nem nagyon érdekelt mi van a szobába. Annál inkább az ágyam mellett lévő fehér rózsa csokor. Elvettem a rajta lévő kártyát. Az apám kézírását véltem rajta felfedezni.

Gratulálok, jó tanulást!


Csak ennyi?! Semmi más?! Egy furcsa grimaszt vágtam, majd fogtam a csokrot, kihúztam belőle egy szálat, majd szélesre tártam az ablakot és kidobtam. Végül is nekem nem kell. Talán, majd más örömeit leli bennük, de nekem elég ez az egy. Ránéztem a rózsára. Megvontam a vállam, majd vele együtt az ablakba ültem, de az is kiesett a kezemből s elrepült egyenesen a rózsakert felé. Különösebben nem érdekelt a virág sorsa, de úgy éreztem, jobb ha innen elmegyek.

// Rózsakert //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1-es lakosztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakosztály   1-es lakosztály Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1-es lakosztály
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Beauxbatons Academy of Magic :: Ombrelune torony :: Lány hálókörlet-
Ugrás: